Ludzie - największy kapitał branży energetycznej w Polsce!

Jan Mądrzak

wiceprezes zarządu PGE Energia Obrót S.A.

 

Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalizacji elektroenergetyka.

W latach 1983–1986 pracował na stanowisku technologa na Wydziale Lotniczym WSK PZL Mielec. Od 1986 roku związany z Rejonem Energetycznym Tarnobrzeg i Mielec Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego SA (późniejsze RZE Dystrybucja Sp. z o.o., PGE Dystrybucja Rzeszów Sp. z o.o. i PGE Dystrybucja SA Oddział Rzeszów). W latach 1986–1990 pracował na stanowisku inżyniera ds. eksploatacji linii, a w 1990 r. objął stanowisko kierownika Posterunku Energetycznego. W latach 2000-2007 sprawował funkcję kierownika Oddziału Technicznej Obsługi Odbiorców. Jako kierownik Oddziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2007-2012) oraz kierownik Wydziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2013-2016) był odpowiedzialny za nadzór nad kompleksową Obsługą Odbiorców Dystrybucyjnych.

Ukończył szkolenia m.in. ze standardów obsługi klienta, prowadzenia kontroli nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz prac w technologii PPN.

Zobacz pozostałych liderów PGE Obrót S.A.

 

Dariusz Czuk

prezes zarządu

 

 

Jerzy Hejnar

wiceprezes zarządu

 

 

Zenon Wajda

wiceprezes zarządu

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski