Ludzie - największy kapitał branży energetycznej w Polsce!

Grzegorz Lot

wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

 

W sektorze energetycznym od 1995 roku. W latach 1999–2005 pełnił szereg stanowisk menedżerskich m.in. w obszarze business development, planowania i strategii oraz restrukturyzacji przedsiębiorstwa. W okresie 2006–2007 dyrektor ds. obsługi klientów, w latach 2007–2010 dyrektor ds. sprzedaży i marketingu odpowiedzialny za rozwój oferty, narzędzi oraz kanałów sprzedaży i obsługi klientów. W 2010 roku został wiceprezesem Vattenfall Sales Poland sp. z o.o. odpowiedzialnym za sprzedaż oraz marketing. Od 2012 roku jest wiceprezesem zarządu w obszarze sprzedaży na rynku masowym w TAURON Sprzedaż.

W okresie 2010–2011 był członkiem Management Team Business Group Central Europe Sales (Berlin), odpowiedzialnym za rynek polski oraz synergie pomiędzy rynkami niemieckim i polskim. 

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego–Energetycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył studia Master of Business Administration (MBA)/The Brennan School of Business of Dominican University i Akademię Strategicznego Przywództwa: ICAN INSTITUTE/Harvard Business Publishing.

 

Zobacz pozostałych liderów

TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

 

Rafał Soja

prezes zarządu

 

 

Tomasz Lender

wiceprezes zarządu

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski