Plast Instal SKB Sp. z.o.o. Sp. k.
97-500 Radomsko

ul. Sucharskiego 49
Prezes Zarządu Andrzej Malicki – tel. +48 506 356 348
e-mail: andrzej.malicki@skb.net.pl

www.plastinstal-skb.net.pl

 

 

Firma Plast Instal SKB będąca częścią grupy SKB specjalizuje się w realizacji inwestycji w szeroko pojętej branży instalacji przemysłowych w kraju i w Europie. Realizuje przedsięwzięcia związane z przesyłem, transportem i przechowywaniem mediów niebezpiecznych, silnie agresywnych i korozyjnych, w procesach wymagających specyficznego podejściu oraz tam, gdzie możemy zastosować dedykowane dla procesu rozwiązania.

 

Plast Instal SKB zajmuje się produkcją rur kształtek oraz zbiorników, reaktorów i kominów z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym na bazie TWS, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle energetycznym, chemicznym wody i ścieków, przetwarzania żywności, spalania odpadów.

 

 

MOŻLIWOŚCI I CELE
Ofera obejmuje współprace oraz wykonanie dla klienta całego procesu - począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonawstwo, montaż i wdrożeniem aż po serwis instalacji. Poza typowymi zaletami materiałowymi produktów (odporność na korozję, zmęczenie, izolacje cieplną i elektryczną, tłumienie drgań), a także długiej żywotności i trwałości,charakteryzują się one wysoką opłacalnością i bezawaryjnością na przestrzeni okresu ich użytkowania.


DOŚWIADCZENIE, REALIZACJE
Przedsiębiorstwo Plast Instal SKB tworzą ludzie, związani z branżą tworzyw od wielu lat, mający szerokie doświadczenie w energetyce, jak i w branży chemicznej - wszędzie tam, gdzie jest wymagany wysoki poziom kompetencji oraz profesjonalizmu.


Firma nawiązała do tej pory współpracę z takimi klientami jak: LAB S.A., Valmet Technologies, Rafako S.A., Grupa Azoty S.A., Arcelor Mittal, Zakłady Chemiczne Siarkopol, PCC Rokita, Steuler KCH. 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski