EMCA Spółka Akcyjna

 00-490 Warszawa

ul. Wiejska 20

tel.+48 22 625 39 40

e-mail: zarzad@emca.pl

www.it.emca.pl

 

 

ENERGETYKA INFORMATYKA PASJA

 

Grupa EMCA to polska firma specjalizująca się w świadczeniu usług inżynieryjno-konsultingowych dla przedsiębiorstw sektora gospodarki paliwowo-energetycznej, przedsiębiorstw przemysłowych oraz instytucji publicznych. Obecnie zatrudnia ponad 200 osób.
Od ponad 25 lat świadczy kompleksowe usługi inżynieryjno-doradcze obejmujące m. in.: przygotowywanie biznes planów, organizację i prowadzenie przetargów, wyceny, doradztwo prywatyzacyjne, analizy i studia wykonalności inwestycji. Prowadzi działalność w zakresie dostawy aparatury i montażu  systemów pomiarowych monitoringu spalin oraz systemów pomiarowych dla celów technologicznych.

 

EMCA S.A. specjalizuje się również w dostarczaniu usług i rozwiązań informatycznych. Jest wiodącym dostawcą systemów z obszaru monitoringu infrastruktury informatycznej oraz bezpieczeństwa sieci.

 

 

Grupa EMCA aktywnie uczestniczy w rozwoju  energetyki w Polsce – zarówno w zakresie doradztwa, jak i  kompleksowej obsługi projektów inwestycyjnych, dotyczących infrastruktury elektroenergetycznej wszystkich napięć. Spółka córka EMCA Volt Sp. z o.o.  zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, związanych z projektowaniem linii elektroenergetycznych, przygotowaniem ekspertyz przyłączenia elektrowni wiatrowych do sieci, budową alternatywnych źródeł energii.

 

Częścią Grupy EMCA  jest również Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska - akredytowane laboratorium badawcze, zajmujące się badaniami i analizami w zakresie ochrony środowiska.
 

Jednocześnie Spółka prowadzi działalność w sferze hotelarstwa. Obiekty hotelowe należące do  Grupy EMCA to: HOTEL CROCUS w Zakopanem, HOTEL MASOVIA w Giżycku, Ośrodek Wypoczynkowy "Łabędzi Ostrów" w Pięknej Górze k/Giżycka, Ośrodek Wypoczynkowy "WIARTEL" k/ Pisza.

 

EMCA S.A. jest partnerem dla krajowych i międzynarodowych inwestorów reprezentujących sektor energetyczny i przemysł.

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski