Elektromontaż Gdańsk SA

80-612 Gdańsk,

Wosia Budzysza 7

tel. 58 76 85 900, fax 58 76 85 960
e-mail:
eg@eg.pl

 www.eg.pl

 

 

Elektromontaż Gdańsk SA to polska firma, która działa od niemal siedemdziesięciu lat  z powodzeniem na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie dostaw urządzeń i wykonawstwa instalacji elektrycznych dla obiektów energetycznych, przemysłowych, infrastrukturalnych, użyteczności publicznej oraz offshore.

 

 

Działający od 1948 Elektromontaż Gdańsk SA wykonuje prace dla elektrowni, rafinerii, zakładów przemysłowych, przemysłu stoczniowego i obiektów kubaturowych. Do głównych obszarów działalności firmy należy montaż instalacji elektrycznych, projektowanie, produkcja rozdzielnic nn i SN oraz pulpitów sterowniczych, przeprowadzanie czynności kontrolno-pomiarowych z uruchomieniem instalacji oraz serwis powykonawczy, zawsze z gwarancją wysokiej jakości dostarczanych produktów i świadczonych usług oraz terminowego wykonania prac. Realizuje projekty „pod klucz” lub jako branżowy podwykonawca. Uczestniczy w budowie nowych obiektów oraz modernizacji istniejących instalacji, nierzadko wykonywanych przez siebie kilkadziesiąt lat wcześniej. Wśród klientów znajdują się m.in. Grupa LOTOS, stocznia CRIST, Elektrownia Ostrołęka, elektrociepłownie w Elblągu, Zgierzu i Dąbrowie Górniczej, Siemens, SEAR GmbH i SITIE.

 

 

Elektromontaż Gdańsk SA to spółka z całkowicie polskim kapitałem. Właścicielami większościowymi są jej obecni bądź byli pracownicy, co ułatwia sprawne podejmowanie decyzji w kwestiach związanych ze strategią i polityką.

 

Atut firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i monterska, posiadająca szerokie doświadczenie oraz uprawnienia zdobyte podczas realizacji projektów krajowych i zagranicznych, w tym na terenie Niemiec, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Belgii.

 

Elektromontaż Gdańsk SA działa w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z certyfikatami ISO 9001, OHSAS 18001 i ISO 14001.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski