Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Mega-pol S.A.
85-761 Bydgoszcz

ul. Jasiniecka 6
tel. +48 52 343 16 21, +48 52 346 72 35
fax +48 52 343 39 41
e-mail: zwse@mega-pol.pl
www.mega-pol.pl

 

 

Już od ponad 55 lat wykonujemy roboty budowlano-montażowe w zakresie budownictwa elektroenergetycznego

i telekomunikacyjnego.


Zatrudniamy ok. 150 pracowników, którzy dbają o podnoszenie swych kwalifikacji podczas licznych szkoleń, organizowanych w kraju i poza granicami. Prowadzimy stałą współpracę z takimi firmami, jak: ABB, Siemens, Schneider Electric. Jesteśmy cenionym wykonawcą robót energetycznych i telekomunikacyjnych dla zakładów przemysłowych i przedsiębiorstw handlowych w północnej Polsce.


Specjalizujemy się w budowie i remontach:

  • linii wysokiego napięcia – 110, 220, 400 kV – napowietrznych i kablowych
  • linii średnich napięć – 15 kV napowietrznych / przewody gołe i system PAS / oraz linii kablowych
  • linii niskiego napięcia – 0,4 kV napowietrznych / przewody gołe i izolowane AsXsn / i kablowych.

 

 

Zajmujemy się także budową i rozbudową stacji transformatorowych 110/15 kV (GPZ-tów), 15/0,4 kV oraz systemów oświetlenia drogowego i oświetlenia terenu. Posiadamy własną grupę rozruchową, wykonującą badania pomontażowe urządzeń i systemów energetycznych oraz automatyki przemysłowej.


Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie budownictwa telekomunikacyjnego. Budujemy trakty światłowodowe, w oparciu

o  napowietrzne linie energetyczne 220 kV i 110 kV w systemach OPGW i ADSS oraz linii 15 kV – ADL, a także ziemne sieci telekomunikacyjne.


Dzięki funkcjonującej w naszym przedsiębiorstwie pracowni projektowej, realizującej projekty techniczne linii energetycznych i stacji transformatorowych, możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie problemu zasilania energią elektryczną – począwszy od projektu technicznego aż po wykonawstwo. Gwarantujemy też załatwienie wszelkich formalności, związanych z przyłączeniem do sieci wybudowanych przez nas urządzeń.


Mamy nadzieję, że szeroki zakres oferowanych usług i solidne ich wykonawstwo  pozwolą nam na realizację wielu przedsięwzięć z Państwa udziałem.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski