Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.
40-851 Katowice

ul. Żelazna 9
tel. +48 32 783 53 60, fax +48 32 783 53 70
e-mail: biuro@energomontaz-zachod.pl
www.energomontaz-zachod.pl

 

 

Szanowni Państwo,


Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Spółkę Energomontaż Zachód Wrocław, która od początku swego istnienia aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach inwestycyjnych, mających na celu budowę i rozwój krajowej i europejskiej energetyki przemysłowej. Przez 50 lat naszą wiodącą działalnością jest projektowanie, produkcja, montaż i remonty bloków energetycznych, w tym bloków na parametry nadkrytyczne do 1075 MW.

 

 

W ramach struktury dysponujemy siedmioma wyspecjalizowanymi działami:
• konstrukcyjnym 
• kotłowym 
• maszyn wirnikowych 
• rurociągów 
• wytwarzania konstrukcji stalowych 
• biurem projektowym
• laboratorium badań nieniszczących.


Specjalnością naszą jest montaż i remont wszystkich rodzajów kotłów, urządzeń w obrębie kotłów, turbin parowych i wodnych, pomp, wentylatorów z armaturą, instalacji odsiarczania i odazotowania spalin oraz urządzeń instalacyjnych w innych gałęziach przemysłu. Wykonujemy również prace w ramach utrzymania ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych.

 

 

Potencjał i możliwości, wynikające z funkcjonowania w silnej Grupie Kapitałowej ZARMEN, pozwalają nam na kompleksowe dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów – począwszy od projektowania, poprzez produkcję i prefabrykację elementów, aż do prac montażowych na placach budowy.


Dzięki śledzeniu światowych trendów rynkowych i wdrażaniu nowoczesnych technologii, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości, a także kompleksową obsługę oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy. To wszystko czyni z nas firmę godną zaufania, której śmiało można powierzyć całościową realizację inwestycji.

 
Zarząd Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.

 

Z tradycją w nowoczesność

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski