EthosEnergy Poland S.A.

42-701 Lubliniec 

ul. Powstańców Śląskich 85

tel. +48 34 357 21 00

fax +48 34 356 35 17 

e-mail: ethosenergy@ethosenergygroup.pl

www.ethosenergygroup.pl

 

 

Firma EthosEnergy Poland S.A. działa w sektorze produkcji i usług dla energetyki już od prawie 50 lat. Wywodząc się z polskiego, państwowego przedsiębiorstwa aktualnie należy do jednej z największych globalnych grup biznesowych świadczących usługi dla światowej energetyki. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, modernizacji, serwisach i diagnostyce generatorów i transformatorów dużych mocy, a także produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

 

Szeroki wachlarz produktów i dostarczanych usług to wynik wieloletniego doświadczenia oraz wysokich kwalifikacji załogi, wdrażania najnowocześniejszych technik komputerowego wspomagania procesów zarządzania i projektowania oraz współpracy z polskimi ośrodkami naukowo-badawczymi. Także specjalistyczny park maszynowy oraz wykorzystanie autorskich rozwiązań pozwala na wdrażanie nowoczesnych technologii oraz najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

 

Połączenie tych wszystkich zasobów i unikalnych kompetencji pracowników umożliwia już na etapie projektowania zapewnić wymagane bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz innowacyjność nowych maszyn, urządzeń i konstrukcji, jednocześnie obniżając koszty ich eksploatacji. Stosowane rozwiązania pozwalają na podniesienie mocy modernizowanych urządzeń oraz na znaczne wydłużenie ich żywotności, a kompleksowość realizowanych usług oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych wymagań są doceniane przez klientów na całym świecie.

 

EthosEnergy Poland S.A. od wielu lat zapewnia wysoką jakość wyrobów, a wśród odbiorców jest znane ze swojej rzetelności. Dzięki zdobytemu zaufaniu oraz wysokiemu prestiżowi, stało się cenionym partnerem na światowym rynku energetycznym. Firmę charakteryzuje bezkompromisowe podejście do wdrożonych wysokich standardów na każdym etapie prowadzonych prac, a także odwaga w zdobywaniu kolejnych zleceń od klientów rozrzuconych po całym świecie i podejmowaniu wyzwań związanych z nietypowymi, trudnymi realizacjami.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski