Elektrobudowa SA

40-246 Katowice

ul. Porcelanowa 12

tel. + 48 32 25 90 100

fax + 48 32 20 52 216

e-mail: elbudowa@elbudowa.com.pl

www.elbudowa.com.pl

 

 

ELEKTROBUDOWA SA jest największą w kraju firmą, działającą w branży elektroinstalacyjnej, zajmującą się produkcją urządzeń elektroenergetycznych, kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu.

 

Doświadczenia ELEKTROBUDOWY SA sięgają ponad 60-ciu lat. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce oraz wielu na świecie. Jest obecna na nowo budowanych, modernizowanych i remontowanych obiektach energetycznych oraz przemysłowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Znaczący udział w sprzedaży pochodzi z rynków zagranicznych. Spółka działa aktywnie w Rosji, na Ukrainie i w Arabii Saudyjskiej, a także w wielu innych krajach, realizując dostawy z własnych zakładów produkcyjnych. Brała udział i uczestniczy w realizacjach m.in. w Estonii, Luksemburgu, Niemczech, Holandii i Finlandii.

 

 

Liczne referencje ELEKTROBUDOWY świadczą o uznaniu jej jako sprawdzonego partnera zarówno w realizacjach „pod klucz”, jak i w roli podwykonawcy.

 

Firma zatrudnia około dwóch tysięcy pracowników, w tym kilkuset wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów.

ELEKTROBUDOWA SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1996 roku. Jest członkiem inicjatywy UN Global Compact oraz wchodzi w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie RESPECT Index.

 
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski