AMEC FOSTER WHEELER ENERGY FAKOP

SP. Z O.O.
41-200 Sosnowiec, ul. Staszica 31
tel. +48 32 368 13 00
e-mail: fakop@fakop.com
www.fakop.com

 

 

FAKOP od 1880 roku nieprzerwanie – mimo zmieniających się właścicieli – świadczy wysokiej jakości usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Zawsze czyni to z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, odważnie sięgając po innowacyjne metody. Jako firma produkcyjno-usługowa, prowadzi prace zarówno we własnej fabryce w Sosnowcu, jak i na obiektach klientów – budując nowe, serwisując istniejące instalacje (kotłowe, przesyłowe, specjalnych konstrukcji stalowych) dla różnych gałęzi przemysłu.


Zachowując szacunek wobec dokonań z przeszłości, dbając o należytą jakość realizowanych zleceń, firma stosuje rozwiązania na miarę potrzeb klientów, zgodnie z powszechnymi normami i standardami, także ekologicznymi. Ufamy, że również w nadchodzących dekadach klienci zaufają referencjom naszej firmy. Pokaźny dorobek spółki potwierdza długa lista referencyjna, ukazująca jednocześnie bogactwo świadczonych usług.

 

 

Wielką wartością FAKOP jest wysoko wykwalifikowana i zaufana kadra, umiejętnie łącząca wiedzę teoretyczną ze zdobytym doświadczeniem. Pracownicy firmy biorą czynny udział w projektach B+R i są do dyspozycji klientów przy realizacjach krajowych i zagranicznych, oferując doradztwo w zakresie:

  • projektowania
  • diagnostyki i serwisu 24/7
  • materiałoznawstwa, doboru materiałów, analizy metalograficznej
  • kompleksowego nadzoru i konsultingu prac spawalniczych i innych
  • oceny żywotności obiektów i konstrukcji oraz analizy awarii
  • opracowania technologii spawania, przeróbki plastycznej i obróbki cieplnej.

 

 

Produkcja, serwis, realizacje nowych obiektów i ich odbiory prowadzone są zgodnie z procedurami i wymaganiami polskich (UDT PN), europejskich (EN), niemieckich (TRD), amerykańskich (ASME)  instytucji dozorowych i standardów oraz innych (na życzenie klienta), w tym w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Jakością, zgodny z: ISO 9001:2008;

ISO 14001:2004; PN-EN 18001:2004;ISO/IEC 17025:2005; AQAP 2110.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski